X

За ваш уређај је
доступна апликација

latinica  ћирилица
21. Септембар, петак
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:00
За. друга - Храброст
09:24
Музички програм
10:02
Видео блог
10:09
Забрањене страсти
(84/107)
Р
серија
10:54
Пословне вијести
10:56
Видео блог
11:00
Вијести
11:02
Документарни програм
11:32
DW - DRIVE IT - емисија о аутомобилизму
12:01
Причај нешто народно -Аца Степић
12:28
Видео блог
12:35
Зелена патрола - емисија о екологији
13:00
Вијести
13:02
Пеција - документарни филм
13:29
Арт машина
Р
емисија из културе
14:29
Музички програм
14:45
У фокусу - Специјал - Посјета Сергеја Лаврова Бањалуци
16:57
Забрањене страсти
(85/107)
серија
17:41
Пословне вијести
17:43
Хроника Славоније,Барање и западног Срема
18:08
У пролазу - Зоран Костић
18:40
Квадрат на знање - емисија о образовању
19:05
За.друга - Страх
19:29
Дневник 2
20:00
Мали Јерусалим
12
филм
21:45
Музички програм
22:00
Као гром из ведра неба
16
филм
23:40
Музички програм
22. Септембар, субота
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:02
За. друга - Страх
Р
09:28
Џонатан Крик
(23/27)
Р
серија
10:23
Музички програм
10:30
Отварање сјеверног крила УКЦ Бањалука - пренос
11:55
Видео блог
12:03
Адолесцентрик - емисија за младе
12:28
Документарни програм - УН приче
12:32
Огњишта - Од села до села
12:57
Видео блог
13:00
Концерт -ТБФ
14:38
Класика - емисија о класичној музици
14:53
Концепт- музичка емисија
15:08
Документарни програм - УН приче
15:13
Живот је ...Врбас - ријека живота
15:51
Документарни програм
16:06
Видео блог
16:14
Још сам цура болан - документарни филм
16:28
Школа палеографије
16:56
Видео блог
17:00
Капи завичаја - документарни серијал
17:25
Свијет брзине - емисија о аутомобилизму
17:50
Музички програм
18:19
Светилници - Владо Милошевић
18:58
Документарни програм - УН приче
19:03
За.друга - Примитивизам
19:29
Дневник 2
20:01
Музички програм
20:15
Џонатан Крик
(24/27)
серија
21:10
Видео блог
21:15
Светилници - Владика Платон
21:55
Радио филм - документарни програм
22:24
Музички програм
22:42
Документарни програм
23:12
Може и другачије - емисија о уређењу ентеријера
23:39
Музички програм
23. Септембар, недјеља
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:00
За.друга - Примитивизам
Р
09:26
Адолесцентрик
09:46
Видео блог
09:50
Музички програм
10:00
Џонатан Крик
(24/27)
Р
серија
10:55
Документарни програм - УН приче
11:00
Видео блог
11:11
Плодови рада - емисија о пољопривреди
11:38
Арт машина
емисија о култури
12:28
Видео блог
12:40
Лед - документарни филм
12:58
Видео блог
13:01
Концерт -Неверне бебе
14:37
Вода - документарни филм
15:02
Огњишта - Врањак у Новој Горици
15:24
Пећине Републике Српске - Накит подземља
15:57
Документарни програм - УН приче
16:03
Свијет здравља - емисија о здравству
16:23
Тридесет година самоће - документарни филм
16:33
Видео блог
16:40
Музички програм
17:01
Капи завичаја - документарни серијал
17:26
Документарни програм - УН приче
17:30
Преглед за особе са оштећеним слухом
17:50
Свијет брзине - емисија о аутомобилизму
18:15
Мени је важно!- омладинска емисија
18:36
Документарни програм
19:05
За.друга - Љубав
19:29
Дневник 2
20:00
Музички програм
20:15
Џонатан Крик
(25/27)
серија
21:10
Видео блог
21:15
Светилници -Владо Милошевић
21:53
Пећине Републике Српске - Павлова пећина
22:28
Музички програм
22:52
Тамо далеко - Блед
23:12
Документарни програм
23:37
Музички програм
23:59
Концерт за добро јутро
Р
24. Септембар, понедјељак
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:00
За.друга - Љубав
Р
09:24
Видео блог
09:27
Музички програм
09:55
Видео блог
10:00
Забрањене страсти
(85/107)
Р
серија
10:44
Пословне вијести
10:46
Документарни програм
10:59
Вијести
11:01
DW- TOMORROW TODAY-емисија о науци и технологији
11:27
Причај нешто народно -Легенде хармонике
11:53
Видео блог
12:02
Ледено подземље - документарни филм
12:36
Зелена патрола - емисија о екологији
13:01
Вијести
13:03
Документарни програм
13:24
Светилници - Шпиро Боцарић
14:00
Пословне вијести
14:02
Арт машина
Р
емисија из културе
15:02
Вијести
15:04
DW- TOMORROW TODAY-емисија о науци и технологији
Р
15:31
Документарни програм
15:59
Светилници - Светозар и Владимир Ћоровић
16:33
Музички програм
16:44
Врело село водопада - документарни филм
17:01
Забрањене страсти
(86/107)
серија
17:46
Пословне вијести
17:48
Видео блог
18:00
У пролазу
емисија из културе - Цане Партбрејкерси
18:23
Музички програм
18:38
Квадрат на знање - емисија о образовању
19:03
Видео блог
19:07
За.друга - Тврдоглавост
19:29
Дневник 2
19:59
Музички програм
20:15
Пост фактум
21:12
Видео блог
21:16
Црна удовица
(34/80)
серија
22:03
Светилници - Шпиро Боцарић
22:42
Врело село водопада - документарни филм
22:58
Документарни програм
23:30
Музички програм
25. Септембар, уторак
06:00
Концерт за добро јутро
09:02
За.друга - Тврдоглавост
Р
09:22
Музички програм
09:57
Видео блог
10:00
Забрањене страсти
(86/107)
Р
серија
10:44
Пословне вијести
10:48
Документарни програм
11:01
Вијести
11:03
DW- EUROMAXX HIGHLIGHTS-магазин
11:29
Видео блог
11:41
Документарни програм
12:12
Причај нешто народно - Ангел Димов
12:36
Зелена патрола - емисија о екологији
13:01
Вијести
13:03
Године с пјесмом - документарни програм
14:12
Пословне вијести
14:14
Пост фактум
Р
14:59
Видео блог
15:01
Вијести
15:03
DW- EUROMAXX HIGHLIGHTS-магазин
15:30
Црна удовица
(34/80)
Р
серија
16:15
Видео блог
16:18
Вода - документарни филм
16:44
Музички програм
17:00
Забрањене страсти
(87/107)
серија
17:44
Пословне вијести
17:46
Живот је ...кречари
18:02
У пролазу - емисија из културе - Наташа Нинковић
18:24
Огњишта - Турјак
18:40
Квадрат на знање - емисија о образовању
19:05
За.друга - Понос
19:29
Дневник 2
20:00
Музички програм
20:15
Људовање - ток шоу
21:07
Видео блог
21:15
Црна удовица
(35/80)
серија
22:00
Видео блог
22:10
Документарни програм
22:40
Светилници -Светислав Тиса Милосавлјевић
23:14
Видео блог
23:21
Музички програм
26. Септембар, сриједа
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:00
За.друга - Понос
Р
09:23
Видео блог
09:30
Mузички програм
10:00
Забрањене страсти
(87/107)
Р
серија
10:44
Пословне вијести
10:46
DW- SHIFT
11:01
Вијести
11:03
Огњишта - Помошња у Крању
11:26
Документарни програм
11:56
Видео блог
12:06
Причај нешто народно - Браћа Теофиловић
12:34
Зелена патрола - емисија о екологији
13:01
Вијести
13:03
Музички програм
13:16
Светилници - Нићифор Дучић
13:46
Пословне вијести
13:48
КУД" Просвјета " Брчко
14:40
Документарни програм
15:00
Вијести
15:02
DW- SHIFT
Р
15:15
Музички програм
15:39
Црна удовица
(35/80)
Р
серија
16:24
Документарни програм
17:00
Забрањене страсти
(88/107)
серија
17:45
Пословне вијести
17:47
Музички програм
18:02
У пролазу
емисија из културе - Бранко Балетић
18:20
Квадрат на знање - емисија о образовању
18:45
Музички програм
19:03
За.друга -Амбициозност
19:29
Дневник 2
20:00
Музички програм
20:15
Боје нашег тима
емисија о спорту
21:05
Видео блог
21:15
Црна удовица
(36/80)
серија
22:00
Огњишта - Штивор
22:20
Светилници - Васа Пелагић
22:51
Документарни програм
23:21
Може и другачије - емисија о уређењу ентеријера
23:46
Музички програм
23:59
Концерт за добро јутро
Р
домаћа производња
27. Септембар, четвртак
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:00
За.друга - Амбициозност
Р
09:25
Видео блог
09:28
Mузички програм
10:01
Забрањене страсти
(88/107)
Р
серија
10:45
Пословне вијести
10:47
Документарни програм
11:00
Вијести
11:02
DW -ГЛОБАЛ 3000- емисија о глобализацији
11:28
Музички програм
11:44
Огњишта - Станови
12:04
Причај нешто народно - Новица Урошевић
12:34
Зелена патрола - емисија о екологији
12:59
Вијести
13:01
КУД" Херцеговина" Попово Поље
13:57
Пословне вијести
13:59
Видео блог
14:09
Боје нашег тима
емисија о спорту
14:59
Вијести
15:01
DW -ГЛОБАЛ 3000- емисија о глобализацији
15:29
Видео блог
15:39
Црна удовица
(36/80)
Р
серија
16:24
Музички програм
16:38
Документарни програм
16:59
Забрањене страсти
(89/107)
серија
17:43
Пословне вијести
17:45
Музички програм
17:59
У пролазу - Сокол Соколовић
18:25
Квадрат на знање - емисија о образовању
18:50
Музички програм
19:03
За. друга - Љутња
19:28
Дневник 2
19:59
Музички програм
20:14
Арт машина
емисија из културе
21:09
Видео блог
21:14
Црна удовица
(37/80)
серија
22:00
Светилници - Алекса Шантић
22:30
Људи са депоније - документарни филм
23:05
Документарни програм
23:26
Музички програм
23:59
Концерт за добро јутро
Р
домаћа производња
28. Септембар, петак
06:00
Концерт за добро јутро
домаћа производња
09:00
За. друга - Љутња
Р
09:24
Музички програм
10:02
Видео блог
10:09
Забрањене страсти
(89/107)
Р
серија
10:54
Пословне вијести
10:56
Видео блог
11:00
Вијести
11:02
Документарни програм
11:32
DW - DRIVE IT - емисија о аутомобилизму
12:01
Причај нешто народно - Радослав Раде Јовановић
12:28
Видео блог
12:35
Зелена патрола - емисија о екологији
13:00
Вијести
13:02
Музички програм
13:18
Пеција - документарни филм
13:45
Пословне вијести
13:47
Арт машина
Р
емисија из културе
14:49
Музички програм
15:00
Вијести
15:02
DW - DRIVE IT - емисија о аутомобилизму
Р
15:30
Црна удовица
(37/80)
Р
серија
16:15
Видео блог
16:20
Музички програм
16:42
Документарни програм
17:00
Забрањене страсти
(90/107)
серија
17:46
Пословне вијести
17:48
Одлазак шампиона - документарни филм
17:55
Видео блог
18:01
У пролазу - Миленко Михајловић
18:31
Квадрат на знање - емисија о образовању
18:56
Видео блог
19:03
За.друга- Радост
19:29
Дневник 2
20:00
Необичан случај са Анжеликом
12
филм
21:45
Музички програм
22:00
Ексцентричности једне плавуше
12
филм
23:10
Видео блог
23:20
Живот је ...мотајичке сузе
23:43
Музички програм