latinica  ћирилица
20/01/2018 |  19:18 ⇒ 21:01 | Аутор: РТРС

Побједе Јунајтеда и Арсенала

Манчестер јунајтед савладао је екипу Барнлија са 1:0, у мечу 24. кола Премијер лиге и задржао друго место на табели. Арсенал убједљив против Кристал паласа 4:1, Миливојевић једини стријелац за госте.
Арсен Венгер - Фото: Getty Images
Арсен ВенгерФото: Getty Images

Гол Антонија Марсијала у 54. минуту био је довољан Манчестер јунајтеду да се врати на друго мјесто на табели Премијер лиге, са три бода више од Челсија, који је раније био бољи од Брајтона.

Барнли се још једном показао као неугодна екипа, имао више ударац ка голу него "ђаволи", али су изабраници Жозеа Мориња освојили нова три бода и сада чекају нови кикс Ситија.

Арсенал је одиграо фуриозно прво полувријеме против Кристал паласа, виђена су четири гола у мрежи Хенесија – Монреал, Ивоби, Кошћелни и Лаказет су били стријелци.

Коначан резултат на "Емирејтсу" поставио је српски репрезентативац Лука Миливојевић у 78. минуту утакмице.

Лестер је са 2:0 савладао екипу Вотфорда, а стрелци су били, ко би други, Варди са беле тачке и Марез.

Коначно је побједу забиљежила и екипа Стоука, која је са 2:0 на свом терену била боља од Хадерсфилда, а голове су постигли Ален и Дијуф у другом полувремену сусрета.

У мечевима Евертон – ВБА и Вест Хем – Борнмут није било побједника, а оба дуела завршена су резултатом 1:1.