06/07/2018 |  20:56 ⇒ 21:03 | Аутор: РТРС

Звијезда 09 и Војводина пријатељски

Нови премијерлигаш Српске из Етна Села Станишићи дочекао је на свом преуређеном стадиону у Угљевику реномирани састав новосадске Војводине, и у пријатељском мечу ремизирао 2:2.
Звијезда 09 - Војводина 2:2 (Фото: fkzvijezda09.com) -
Звијезда 09 - Војводина 2:2 (Фото: fkzvijezda09.com)

Била је то одлична фудбалска представа, која је много више подсјећала на окршаје за бодове, пуна темпа, преокрета, а оба тренера пробала су готово све расположиве снаге.

Звијезда 09 је повела у 11. минуту преко Хусића, да би "лале" до одмора поравнале преко Милојевића у 30. минуту. Треба рећи да је у нападу који је претходио изједначењу домаћин погодио стативу, када је Османагић из слободног ударцва погодио оквир гола.

У наставку поново занимљива утакмица, Војводина долази до предности у 68. минуту преко Зличића, да би Хусић у 88. минуту поставио коначан и најправеднији резултат овог меча, 2:2.

ЗВИЈЕЗДА 09 - ВОЈВОДИНА 2:2 (1:1)
Стријелци:
1:0, Хусић (11), 1:1 Милојевић (30),  1:2 Зличић (68), 2:2 Хусић (88). Стадион: Градски у Угљевику. Гледалаца: 200. Судија: Дражен Марић (Бијељина). Жути картони: Крајишник (Звијезда 09), Арсић, Зломислић (Војводина).

Звијезда 09: Лакић, Бабић, Филиповић, Шкахић, Златковић, Војиновић, Крајишник, Хусеинбашић, Османагић, Асентић, Хусић. Још су играли: Ерић, Зекановић, Сибиновић, Тојчић, Вејновић, Ћулум, Пармаковић, Станић, Предраговић, Николчић, Омановић.

Војводина: Роцков, Антић, Милојевић, Веселиновић, Ђорђевић, Ђурић, Стојковић, Арсић, Езе, Фофана, Зломислић. Још су играли: Пилиповић, Лазаревић, Деветак, Саничанин, Мирков, Месаровић, Мандић, Л. Зличић, Суботић, Гајић, М. Зличић,Пантелић.