20/10/2018 |  19:45 ⇒ 19:47 | Аутор: РТРС

Премијер лига БиХ- За Звијезду 09 друга побједа

Фудбалери Звијезде 09 остварили су другу побједу у Премијер лиги БиХ.
Премијер лига БиХ - Фото: илустрација
Премијер лига БиХФото: илустрација

Звијезда 09 славила је против Гошка минималним резултатом (1:0), у утакмици 14. кола. Фудбалери Звијезде забиљежили су други тријмуф у шампионату БиХ. Они су у Угљевику савладали Гошк минималним резултатом 1:0. Стријелац јединог гола био је Миљан Говедарица у 17. минуту сусрета, а занимљиво је да је асистент био Бабић који је лопту убацио чак из аута.

Осим гола, у првом полувремену виђене су двије добре шансе за госте, али су Алетић и Куловић погађали само стативу и пречку. У другом полувремену Звијезда је најизгледнију шансу имала у 85. минуту преко Бркића, док је посљедњу прилику за изједначење Гошк имао у 87. минуту преко Карамарка, међутим сигуран је био голман домаћих Ерић.

Одиграна су још три сусрета, у дербију у Мостару, Жељезничар је савладао Зрињски са 1:0, док је Младост истим резултатом побиједила Тузла Сити.

Сарајево је побиједио са минималних 1:0 тузланску Слободу.

Сутра играју Крупа - Радник и Челик - Широки Бријег.